Dzīvojamo māju biedrībām

Mercell iepirkumu sistēma iekļauj risinājumu, ko arvien biežāk izmanto arī daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku biedrības, lai organizētu dažādas ar mājas remontdarbiem saistītas cenu aptaujas.

Pateicoties pieejamajām atbalsta programmām, arvien vairāk daudzdzīvokļu dzīvojamām ēkām tiek veikti energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumi – renovētas ēku fasādes, veikta jumta nomaiņa
u.c. darbi.

Būvniecības uzņēmuma izvēle šajā procesā ir nozīmīgs un atbildīgs solis, tāpēc ir svarīgi, lai cenu aptaujas process būtu atklāts, caurspīdīgs un piegādātāji savā starpā konkurētu par iespēju veikt attiecīgos būvdarbus.

Izmantojot Mercell piedāvāto risinājumu, biedrību pilnvarotās personas visu iepirkuma ciklu var organizēt elektroniski un ērti atskaitīties mājas iedzīvotājiem par paveikto. Mercell risinājums ļauj ātri un ērti nosūtīt informāciju par iepirkumu plašam potenciālo piegādātāju lokam, saņemt atgriezenisko saiti par piegādātāju aktivitāti, kā arī veikt komunikāciju ar piegādātājiem elektroniski.

Iepirkuma noslēgumā pieejamas sistēmas ģenerētas iepirkumu atskaites, kuras dokumenta formā iespējams nosūtīt gan dzīvokļu īpašniekiem, gan iesniegt uzraugošajām iestādēm, kas lemj par līdzfinansējuma piešķiršanu.

Izmantojot Mercell sistēmu iespējams:

mercell-arrow Izsludināt iepirkumu publiski
mercell-arrow Sasniegt plašāku potenciālo piegādātāju loku
mercell-arrow Komunicēt ar piegādātājiem – rakstveidā saņemt jautājumus un sniegt atbildes
mercell-arrow Saņemt piedāvājumus elektroniski, vienuviet, ērti salīdzināmā formātā
mercell-arrow Ģenerēt sistēmas sagatavotas iepirkumu atskaites

Lai uzzinātu vairāk, aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar jums sazināsimies.

pexels-pixabay-265087

Pieteikums